Przewodnik ŻeglarskiPrzewodniki Zbigniewa Klimczaka
Opisy akwenów, porady szkoleniowe i subiektywne przemyślenia dla żeglarzy.
Zbigniew Klimczak

Witaj na stronie przewodnikzeglarski.pl.

Niestety nie masz zainstalowanego odtwarzacza Flash 8.
Kliknij tutaj aby pobrać wtyczkę Flash.

TO CHYBA OSTATNIA KSIĄŻKA?

Szuwarowy Kuk

Każdy mój rejs był inny, ale łączyło je jedno – dobre jedzenie! Od dawna podejmowałem próby pisania o tym i dzielenia się doświadczeniami w kukowaniu.
I oto nareszcie próby uwieńczone zostały książeczką o znamiennym tytule: Szuwarowy kuk.

Mimo żeglowania po morzach mam się głównie za żeglarza szuwarowego. Uwielbiam polskie (głównie) jeziora i spędziłem na nich tysiące niezapomnianych godzin. Ta barwna okładka jest autorstwa mojego Przyjaciela, żeglarza i artysty-plastyka. Potraktujmy to jako Jego wkład w żywienie żeglarzy :)

Staram się być na bieżąco z postępem czasu i technologii, więc postanowiłem wydać to „dzieło” w formie e-booka. A tak poważnie to powodem jest łatwiejsza dystrybucja. Poważni wydawcy stawiają autora pod ścianą i musi on pozbyć się praw autorskich. Jedna z ostatnich umów przewidywała okres 77 lat ważności zrzeczenia się wszelkich praw – zabawne - no nie?!

Ale jak chcę sobie sam wydrukować w jakiejś życzliwej drukarni to taka książka w szanowanych księgarniach się nie pojawi. Powód?

Zaopatrują się one w hurtowniach a do nich detalista się nie dostanie.

E-booki to pomocna dłoń dla takich jak ja. Wydany w tej formie podręcznik „Żeglarz jachtowy-teoria i praktyka” sprzedaje się po kilkadziesiąt egzemplarzy miesięcznie.

Ale dość tych tajemnic kuchni, wracamy do samej książeczki. Na stronie wydawcy: http://www.e-bookowo.pl/ znajdziecie więcej informacji o tej pozycji. Wydawca deklaruje też co niżej:

Opublikujemy Twój utwór i wyślemy do wszystkich księgarni internetowych w Polsce (a wkrótce także na świecie). Należą do nich m.in.: empik.com, nakanapie.pl, gandalf.pl, amazonka.pl, godi.pl, ebook.pl, inbook.pl, merlin.pl, granice.pl, eclicto.pl, iformat.pl, zaczytani.net, bookoteka.pl, nexto.pl, legimi.pl, t-mobile.pl i dziesiątki innych.

Pozostaje mi tylko zaprosić na te witryny, książeczka kosztuje tylko 12,00 zł a będą też promocje po znacznie niższej cenie.

Pozdrawiam
Batiar

Szuwarowy KukSzuwarowy Kuk

Autor:
Zbigniew Klimczak

Księgarnia internetowa:
e-bookowo.pl
www.e-bookowo.pl


kup on-line

Przyjaciele
Farby jachtowe
Jerzy Kuliński
NauticonMarina Wdzydzemarynistyka.orgMagolaPiękne Kaszuby
Przyjaciele
ORKAN Mielece-kaszubysternicyKursy żeglarskieSailBook
Przyjaciele
Tawerna SkipperówŚwiat żeglarstwaczarter mazuryDołącz
Przyjaciele

© 2010 - 2017 przewodnikzeglarski.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowania i rozpowszechniania danych dostępnych w Serwisie dozwolone z powołaniem się na źródło.
webdesign : emoweb